Cześć Podróżnicy! Poznajmy się

Cześć Podróżnicy!

Witajcie na naszym blogu podróżniczym. Miło nam Was przywitać, a zarazem zachęcić do pozostania z nami na dłużej.

W kilku słowach chcemy Wam się przedstawić i opowiedzieć wam o naszej pasji, którą od kilku lat stały się podróże. 😊 Jesteśmy „zwyczajną”, trzyosobową rodzinką, która na co dzień żyje i pracuje w Wielkiej Brytanii. Nic niezwykłego, prawda? A jednak, od kilku lat każdą nasza wolną chwilę spędzamy, podróżując. Kiedy tylko to możliwe, wsiadamy w samochód bądź samolot i wyruszamy tam, gdzie nas jeszcze nie było😊. A wszystko zaczęło się, od naszej pierwszej wizyty w Portugalii, która swoim pięknem od razu skradła nasze serca. Od tej pory, nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez podróżowania 🙂 Uwielbiamy być w ruchu i aktywnie spędzać czas. Jak to robimy? To proste. Szukamy ciekawego miejsca i w drogę. Wszystko planujemy sami od początku do końca, tak aby zobaczyć, jak najwięcej, a zarazem jak najtaniej. Z każdej wyprawy przywozimy nie tylko piękne zdjęcia, wspomnienia, ale również wiedzę o innych kulturach i krajach. Odkrywamy i uczymy się świata. Z każdą kolejną podróżą chcemy więcej i więcej. I gdy tylko wracamy do domu, już planujemy następną podróż. Do tej pory odwiedziliśmy już kilka państw: Włochy, Hiszpanie, Maltę, Grecję…Oczywiście nie zawsze możemy pozwolić sobie na dłuuugie podróżowanie (może kiedyś…) ze względu na nasze prace i szkołę naszego synka, dlatego większość naszych eskapad odbywamy po Wielkiej Brytanii, gdzie jest wiele niesamowicie ciekawych miejsc. Przepiękne plaże, nie odstają niczym od tych światowych. Tereny parków i rezerwatów zachwycają naturalnym pięknem. Jedyne, na co możemy narzekać, to niestety pogoda. Wielka Brytania to piękna wyspa, lecz nie znajdziecie tutaj dużo słońca. Jest pochmurne wietrznie i deszczowo, ale my się tak łatwo nie poddajemy i z uporem na przekór pogodzie, podróżujemy. Czy zawsze nam się wszystko udaje, tak jak zaplanowaliśmy ? Oczywiście – Nie! Ale właśnie metodą prób i błędów jesteśmy teraz w miejscu którym, chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z Wami.

 

Choć dopiero zaczynamy, mamy nadzieję, że spodoba Wam się, co robimy i wspólnie z Wami stworzymy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Oczywiście zachęcamy Was do czytania naszych wpisów tutaj na blogu oraz polubienia i obserwowania nas na Facebook i Insagram- Dołączcie do nas!!!

Życzymy Wam udanych i bezpiecznych podróży 😊

Do zobaczenia!

Columbowie!!

 

P.S Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania – śmiało piszcie. Z przyjemnością odpowiemy.

Posted by

Blog podróżniczy. Dla ciekawych świata i ludzi. Zwiedzamy, opisujemy i świetnie się bawimy. Podróże to nasza pasja. Dołącz do naszej załogi, a pokażemy Ci jak tanio podróżować. Zapraszamy na wspólne przygody.