O nas

nor_vivid

Cześć Kochani!
Witajcie na naszym blogu podróżniczym. Miło nam, was tutaj przywitać, a zarazem zachęcić do pozostania z nami na dłużej, abyśmy wspólnie odkrywali otaczający nas świat.
W kilku słowach chcemy wam się przedstawić i opowiedzieć wam o naszej pasji, którą od kilku lat stały się podróże. Jesteśmy „ zwyczajną”, trzyosobowa rodzinką, która na co dzień żyje i pracuje w Wielkiej Brytanii. Nic niezwykłego, prawda? A jednak, od kilku lat każdą nasza wolną chwile spędzamy podróżując. Kiedy tylko to możliwe, wsiadamy w samochód bądź samolot i wyruszamy tam gdzie nas jeszcze nie było. Wszystko zaczęło się, od naszej pierwszej wizyty w Portugalii, w której zakochaliśmy się od razu.Od tej pory, nie potrafimy wyobrazić sobie życia bez podróżowania. Uwielbiamy być w ruchu i aktywnie spędzać czas. Jak to robimy? To proste. Szukamy ciekawego miejsca i w drogę. Wszystko planujemy sami od początku do końca, tak aby zobaczyć jak najwięcej, a za razem jak najtaniej. Z każdej wyprawy przywozimy nie tylko piękne zdjęcia, wspomnienia, ale również wiedzę o innych kulturach i krajach. Odkrywamy i uczymy się świata. Z każdą kolejną podróżą chcemy więcej i więcej. Gdy tylko wracamy do domu,już planujemy następną podróż . Do tej pory odwiedziliśmy już kilka państw : Włochy, Hiszpanie, Chorwacje, Maltę, Grecje .…. Oczywiście nie zawsze możemy pozwolić sobie na dluuuugie podróżowanie (może kiedyś…) ze względu na nasze prace i szkołę naszego synka, dlatego większość naszych eskapad odbywamy po Wielkiej Brytanii, gdzie jest wiele niesamowicie ciekawych miejsc. Przepiękne plaże, nie odstają niczym od tych światowych. Tereny parków i rezerwatów zachwycają naturalnym pięknem. Jedyne na co możemy narzekać, to niestety pogoda.Wielka Brytania to piękna wyspa, lecz nie znajdziemy tutaj dużo słońca. Jest pochmurnie wietrznie i deszczowo, ale my się tak łatwo nie poddajemy i z uporem na przekór pogodzie, podróżujemy. Czy zawsze nam się wszystko udaje, tak jak zaplanowaliśmy ? Oczywiście – Nie! Ale właśnie metodą prób i błędów jesteśmy teraz w miejscu którym,chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z wami.

Chodź dopiero zaczynamy, mamy nadzieje że spodoba wam się co robimy i wspólnie z wami stworzymy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście zachęcamy was do czytania naszych wpisów tutaj na blogu oraz polubienia i obserwowania nas na Facebook i Insagram- Dolączcie do nas!!!

Życzymy wam udanych i bezpiecznych podróży.

Do zobaczenia!
Columbowie!!

btf